Bieg Wilczym tropem. W tym roku pobiegną po raz trzeci

22 lutego 2017 10:01.

Tematy: 


Już po raz trzeciw historii, w przypadającą 26 lutego 2017 r. w rocznicę śmierci ostatniego z „Żołnierzy Wyklętych”Józefa Franczaka ps. „Lalek”,  obędzie się Bieg Wilczym tropem. Zapraszamy do uczestnictwa w tym upamiętniającym żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego wydarzeniu.

„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” to wydarzenie organizowane przez Fundację Wolność i Demokracja jednocześnie w ponad 200 miastach Polski i świata. To już III wałbrzyska edycja wydarzenia, którego trasa tradycyjnie została wyznaczona w Parku Sobieskiego. Bieg zostanie rozegrany na dwóch dystansach: 2 km i 6 km. Start obu biegów nastąpi wspólnie o godz.12.00 z ul. Żwirki i Wigury, przy hali lekkoatletycznej w dzielnicy Nowe Miasto.

W programie również biegi dla dzieci i młodzieży (przedszkolaki ok 150 m, podstawówki 500 m i 1000 m, gimnazja 1963 m). Internetowe zapisy potrwają do 22 lutego, po tym terminie będzie możliwość zapisania się w biurze zawodów 25 i 26 lutego. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Zapisy:online.datasport.pl
Szczegółowe informacje:www.tropemwilczym.pl

REKLAMA

Zapraszamy do uczestnictwa w największym biegu pamięci w Polsce i przedwiosennego sprawdzenia formy biegowej.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 lutego 2017 10:01
`