Biało-czerwona majówka #NaPolanie- sportowe atrakcje na Polanie Jakuszyckiej

21 kwietnia 2023 07:32. Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycjka
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Polana Jakuszycka to ośrodek sportowy, który wyróżnia się profesjonalnym zapleczem oraz spełnia wymagania światowych federacji. Hala sportowa, siłownie, trenażery oraz system hipoksji to tylko niektóre z dostępnych tam możliwości.

Jednak to nie tylko sportowcy mogą skorzystać z oferty ośrodka. Majówka, która już niebawem się rozpocznie, to doskonała okazja dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz kultury, by spędzić czas na Polanie. W planach ośrodka znajdują się liczne atrakcje, takie jak aqua aerobik, SCOTT TEST TOUR dla fanów kolarstwa górskiego oraz wieczór autorski Sławomira Gortycha.

W niedzielę na uczestników czekać będzie ścianka wspinaczkowa oraz kolejna edycja SCOTT TEST TOUR. Przez cały dzień będzie też możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej. 1 maja zaplanowano zajęcia z aqua aerobiku, a później z instruktorem na nartorolkach oraz rowerową wycieczkę do Chatki Górzystów. W ciągu dnia będzie można również skorzystać ze ścianki wspinaczkowej.

REKLAMA

2 maja przewidziane są zajęcia z trenerami biegów górskich, rowerowa wycieczka do Czech na wodospad Mumlavy i Harrachow, stworzenie własnej flagi oraz bieg flagowy dla dzieci i dorosłych. Przez cały dzień będzie czekać na Was również ścianka wspinaczkowa. W środę ośrodek zaprasza na rowerową wycieczkę do Kopalni Stanisław oraz strefę SMS Szklarska Poręba.

Podczas pobytu na Polanie będziecie możliwy dostęp do strefy relaksu oraz gastronomicznej, w której będzie można odpocząć i spróbować wyśmienitej kuchni. Ośrodek zaprasza wszystkich do odwiedzenia.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1507294999800729/?ref=newsfeed

Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycka

Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 21 kwietnia 2023 07:32
`