Biało-czerwona majówka #NaPolanie- sportowe atrakcje na Polanie Jakuszyckiej

21 kwietnia 2023 07:32. Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycjka
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Polana Jakuszycka to ośrodek sportowy, który wyróżnia się profesjonalnym zapleczem oraz spełnia wymagania światowych federacji. Hala sportowa, siłownie, trenażery oraz system hipoksji to tylko niektóre z dostępnych tam możliwości.

Jednak to nie tylko sportowcy mogą skorzystać z oferty ośrodka. Majówka, która już niebawem się rozpocznie, to doskonała okazja dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz kultury, by spędzić czas na Polanie. W planach ośrodka znajdują się liczne atrakcje, takie jak aqua aerobik, SCOTT TEST TOUR dla fanów kolarstwa górskiego oraz wieczór autorski Sławomira Gortycha.

W niedzielę na uczestników czekać będzie ścianka wspinaczkowa oraz kolejna edycja SCOTT TEST TOUR. Przez cały dzień będzie też możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej. 1 maja zaplanowano zajęcia z aqua aerobiku, a później z instruktorem na nartorolkach oraz rowerową wycieczkę do Chatki Górzystów. W ciągu dnia będzie można również skorzystać ze ścianki wspinaczkowej.

REKLAMA

2 maja przewidziane są zajęcia z trenerami biegów górskich, rowerowa wycieczka do Czech na wodospad Mumlavy i Harrachow, stworzenie własnej flagi oraz bieg flagowy dla dzieci i dorosłych. Przez cały dzień będzie czekać na Was również ścianka wspinaczkowa. W środę ośrodek zaprasza na rowerową wycieczkę do Kopalni Stanisław oraz strefę SMS Szklarska Poręba.

Podczas pobytu na Polanie będziecie możliwy dostęp do strefy relaksu oraz gastronomicznej, w której będzie można odpocząć i spróbować wyśmienitej kuchni. Ośrodek zaprasza wszystkich do odwiedzenia.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1507294999800729/?ref=newsfeed

Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycka

Biało-czerwona majówka #NaPolanie- Polana Jakuszycka zaprasza na majowy długi weekend fot. użyczone facebook Polana Jakuszycka

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 21 kwietnia 2023 07:32
`