AZS PWSZ Wałbrzych remisuje z Czarnymi Sosnowiec

18 listopada 2015 16:25. AZS PWSZ - Czarni Sosonowiec. Wałbrzych, listopad 2015. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy:

Po stojącym na dość przeciętnym poziomie meczu nasze piłkarki z AZS PWSZ zremisowały z Czarnymi z Sosnowca 1:1. Bramkę dla gości strzeliła w pierwszej połowie spotkania reprezentantka kraju Nikol Kaletka. Druga połowa nie zmieniła obrazu gry. Wałbrzyszanki wciąż odbijały się od 16 metra, nie mogąc znaleźć sposobu na dość chaotyczną, jednak szczelną obronę Sosnowiczanek. Dopiero w 65 minucie meczu Agata Sobkowicz po podaniu Lizoń umieszciła piłkę w bramce.

Pod koniec meczu gra przybrała dość brutalny charakter, obie drużyny nie oszczędzały się wzajemnie.

Mecz z Czarnymi było ostatnim spotkaniem, jakie w tym sezonie w Wałbrzychu rozegrały dziewczyny z AZS PWSZ. Pod doskonałym początku sezony dla beniaminka przyszło otrzeźwienie, środek rundy jesiennej to kubeł zimnej wody na głowy. Przed ostatnim w sezonie, sobotnim meczem w Piasecznie znajdują się na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 19 punktów. Jak na beniaminka wynik nie jest zły.

AZS PWSZ – Czarni Sosonowiec. Wałbrzych, listopad 2015. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych