nasz news Awaria świateł na Szczawnienku. Nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu Uczniowskiej i Wrocławskiej.

14 października 2022 17:38. Fot.: użyczona / czytelnik

Uwaga kierowcy, jak informują nas czytelnicy tuż po godzinie 17 wyłączyły się światła na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Uczniowskiej. Apelujemy do kierowców: uważajcie, dziś ruch na wałbrzyskich drogach nie należy do spokojnych. 

Przypominamy, że na tym skrzyżowaniu uprzywilejowani są kierowcy jadący ulicą Wrocławską. Ci z de Gaulle’a i Uczniowskiej zobowiązani są ustąpić pierwszeństwa. Jazdy z pewnością nie ułatwiają samochody wyjeżdżające z nowo otwartej restauracji tuż przy skrzyżowaniu.

Fot.: użyczona / czytelnik

Otwarcie Restauracji McDonald’s fot A.Pisarska/Dziennik Wałbrzych

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 14 października 2022 17:38
.
 • Janek pisze:

  A ja przypominam, że na tym skrzyżowaniu są znaki i jak ktoś nie wie co robić bez sygnalizacji świetlnej powinien oddać prawko.

 • pati pisze:

  od tego jest policja żeby kierować ruchem

 • do pati pisze:

  jesteś w błędzie, Policja nie ma takiego obowiązku

 • kierowca pisze:

  Obowiązki policji : pilnuje Kaczyńskiego, pałuje kobiety na Strajku Kobiet (jak Irańscy Strażnicy Rewolucji) i kryje się po bramach przed Narodowcami nawet jak ci wrzucają płonące petardy do mieszkań. Oczywiście kierowanie ruchem w razie awarii sygnalizacji i zapobieganie wypadkom zupełnie nie wchodzi w zakres obowiązków policji – oczywiście polskiej w bo w innych krajach jakoś policja to robi.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `