Dodano: 30 września 2023 20:09

Awaria dystrybutorów dotarła do Wałbrzycha. Problemy z benzyną i dieslem

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sobotę wieczorem awaria dystrybutorów dotknęła stację benzynową Orlen przy ulicy Wieniawskiego. Kartki z informacją o problemach pojawiły się na dystrybutorach z paliwem Pb95 oraz dieslem. O podobnych problemach już wcześniej informowali kierowcy w Kamiennej Górze czy Lubawce.

Niespodziewana „awaria” dystrybutorów dotyka urządzenia sieci Orlen w wielu zakątkach Polski.

Do internetu wyciekła instrukcja rozsyłana na początku września, która miała mówić o tym, że pracownicy stacji informację o awarii maja wywieszać na dystrybutorach, w których po prostu zabrakło paliwa. Wówczas brak paliwa miał się wiązać z ogromnym zainteresowaniem związanym z promocją na stacji. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że paliwa brakuje obecnie.

REKLAMA

Dlaczego? Jak podkreślają specjaliści to efekt obniżenia w ostatnich dniach cen paliwa, tym samym zwiększenia jego sprzedaży. Do miast przygranicznych szturmem ruszyli także czescy kierowcy. Co możemy odczuwać w naszym regionie.

We wtorek PKN Orlen zapewniał, że dostawy paliw na stacje Orlen przebiegają bez zakłóceń. A scenariusz braku paliw czy nagłego wzrostu cen nie zagra Polsce. Koncern zaapelował także o… niekupowanie paliwa na zapas.

Część internautów zaraźliwe „awarie” dystrybutorów powiązała z planowanym na jutro przez Koalicję Obywatelską w Warszawie marszem Miliona Serce. W internecie nie brakuje komentarzy, że w ten sposób próbowano uniemożliwić sympatykom KO dojazd do stolicy.

Awarie dystrybutorów na stacji w Wałbrzychu

Awarie dystrybutorów na stacji w Wałbrzychu

Awarie dystrybutorów na stacji w Wałbrzychu

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także