Audio przewodniki w Muzeum Porcelany. Nowy wymiar zwiedzania

Tematy: 


Muzeum Porcelany w Wałbrzychu systematycznie rozszerza i dostosowuje się do wymagań współczesnego odbiorcy i zwiedzającego. Po wprowadzeniu doskonale odbieranych, szczególnie przez młodzież, ekspozycji multimedialnych kolejnym krokiem w kierunku unowocześniania oferty jest wprowadzenie audio przewodników. O tym, w jaki sposób zmienią oraz uatrakcyjnią sposób zwiedzania wałbrzyskiego Muzeum Porcelany mów Jacek Drejer, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu:

Audio przewodniki to rozwiązanie, które funkcjonuje w muzeach od dawna, w Wałbrzychu będzie to jednak nowość. Ilość informacji, jaką nasi goście będą mogli z takiego zwiedzania wynieść jest nieporównywalna z tym, co mamy w ofercie do tej pory. Chcemy, aby w przewodniku znalazły się nie tylko informacje o eksponatach, ale też przeróżne ciekawostki i informacje na temat historii porcelany, w szczególności na temat historii porcelany śląskiej. System jest pomyślany w taki sposób, aby zwiedzający sami mogli decydować jak wiele czasu chcą poświęcić na zwiedzanie muzeum . Nagrania będą dedykowane do każdej z sal ekspozycyjnych, a z pośród eksponatów na danej sali wybraliśmy też kilka najciekawszych, godnych zainteresowania.

REKLAMA

Zwiedzać muzeum ze słuchawkami na uszach będziemy mogli już w najbliższym czasie, tymczasem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. W nim więcej informacji o audio przewodnikach i nowościach w ofercie Muzeum Porcelany w Wałbrzychu.

Dodano: 18 kwietnia 2017 09:55

Pozostałe informacje