Areszt dla 34-latka, który w Niemczy oddał śmiertelny strzał do innego mężczyzny. To efekt kłótni w kolejce po piwo?

6 października 2021 17:40. Areszt dla 34-latka, który w Niemczy oddał śmiertelny strzał do innego mężczyzny. To efekt kłótni w kolejce po piwo fot. użyczone / Dolnośląska Policja

To mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jest podejrzany o zabójstwo, do którego doszło w minioną sobotę w Niemczy w powiecie dzierżoniowskim. 34-latek oddał śmiertelny strzał w kierunku innego mężczyzny w jednej z bocznych uliczek przy rynku po czym uciekł. Jak informuje serwis fakt.pl mężczyźni pokłócili się wcześniej w kolejce po piwo.

Trzy miesiące w areszcie spędzi mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego podejrzany o zabójstwo 35-latka. Grozi mu dożywocie.

34-latek postrzelił śmiertelnie innego mężczyznę w sobotę wieczorem w czasie imprezy, która odbywała się na Rynku w Niemczy. Napastnik uciekł. Dzień później zatrzymano go w Zgorzelcu. Mężczyzna prawdopodobnie chciał uciec za granicę.

REKLAMA

Jak donosi fakt.pl, początkowo podejrzewano, że Emil L. strzelił do innego mężczyzny bo ten zwrócił mu uwagę na nieeleganckie zachowanie. Napastnik miał zeznać jednak, że do kłótnia pomiędzy mężczyznami zaczęła się w kolejce po piwo, do której wcisnął się strzelec.

Zdaniem serwisu fakt.pl mężczyzna miał pójść po broń, a później miał znaleźć swoją ofiarę i ją postrzelić. 35-latek, który zmarł to mieszkaniec Niemczy.

34-latek, mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego, który jest podejrzany o zabójstwo był już wcześniej notowany w związku z różnymi przestępstwami. Jak informuje policja, nie posiada on pozwolenia na broń.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 października 2021 17:40
`