Dodano: 31 sierpnia 2020 12:22

Aqua-Zdrój bez prezesa. Potwierdzają się nasze nieoficjalne informacje

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Rada Nadzorcza Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o. w Wałbrzychu postanowiła zakończyć postępowanie konkursowe bez wyłonienia kandydata – informuje na swoich stronach kompleks, tym samym potwierdzają się nasze przedpołudniowe doniesienia.

Do konkursu na to stanowisko zgłosiło się jedenastu kandydatów. Jak informuje spółka, po pierwszym etapie postępowania, czyli etapie, w którym weryfikowano kompletność złożonej dokumentacji i spełnienie wymogów formalnych do drugiego etapu rada dopuściła sześciu kandydatów.

Kolejnym krokiem były rozmowy kwalifikacyjne i analiza przedstawionych przez kandydatów koncepcji funkcjonowania, i rozwoju kompleksu do 2023 roku. Rada oceniała także kompetencje i doświadczenie zawodowe poszczególnych kandydatów. Ostatecznie stwierdzono, że żaden z nich nie spełnia wymagań określonych na stanowisko prezesa.

REKLAMA

Przypomnijmy, o tym, że nie udało się wybrać prezesa Aqua-Zdroju informowaliśmy już przed południem. Tymczasem w kompleksie pracę rozpoczął były burmistrz Boguszowa-Gorc, Waldemar Kujawa.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, obecność Kujawy związana jest z rozliczaniem projektów związanych z tarczą antykryzysową. Pracownicy Aqua-Zdroju, z którymi rozmawialiśmy twierdzą jednak, że zainteresowanie i dociekliwość Kujawy wybiega daleko poza zakres związany ze zleconą mu pracą.

Hotel w Aqua Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Hotel w Aqua Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Hotel w Aqua Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Aqua Zdrój. Boiska i Stadion 1000-lecia. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Aqua Zdrój. Fot. Jacek Zych /. Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także