Anna Stabrowska nr 1. Partii Razem w Wałbrzychu

31 sierpnia 2018 10:27. Anna Stabrowska, Partia Razem. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Partia Razem przedstawiła kandydatów do sejmiku wojewódzkiego z okręgu wałbrzyskiego. Listę otwiera wałbrzyszanka Anna Stabrowska. Głównymi postulatami Razem mają być poprawa komunikacji zbiorowej, zmniejszenie nierówności pomiędzy miejscowościami w województwie oraz nacisk na lepszą politykę ekologiczną.

– Różnica w jakości życia pomiędzy poszczególnymi miejscowościami naszego regionu jest bardzo duża. Zmniejszyć nierówności możemy dzięki zmianie polityki wojewódzkiej – powiedziała Anna Stabrowska.

Kandydaci z RAZEM postulują o poprawę polityki zdrowotnej i opiekuńczej, walkę ze smogiem, zintensyfikowanie działań  proekologicznych, żłobki i opiekę wczesnoprzedszkolną.

REKLAMA

Hasło, pod jakim startują w wyborach to zrównoważony Dolny Śląsk, w którym Wałbrzych odzyska dawny blask, a wałbrzyszanom będzie się żyło wygodniej.

Partia Razem wystawi listy do sejmików w całej Polsce, z okręgu wałbrzyskiego kandydować będzie dziesięć osób. W Wałbrzychu RAZEM nie wystawi kandydatów do Rady Miasta ani na urząd prezydenta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 31 sierpnia 2018 10:27
`