Amfetamina i marihuana – świdniccy policjanci zatrzymali dilera

Tematy: 


Kolejne realizacje świdnickich policjantów wymierzone w przestępczość narkotykową pozwoliły na zatrzymanie młodego mężczyzny, u którego w mieszkaniu ujawniono blisko 150 porcji narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc czynności dotyczące zwalczania przestępczości narkotykowej zatrzymali 17-letniego mieszkańca Świdnicy.

W trakcie przeszukania mieszkania, w jednym z pomieszczeń policjanci w zamrażalce i w pucharze ujawnili 3 woreczki w środku znajdował się biały proszek, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że zabezpieczona substancja to amfetamina. W trakcie przeszukania ujawniono również 2 woreczki w środku których znajdował się susz roślinny, po przebadaniu na testerze narkotykowym okazało się że jest to marihuana.W trakcie przeszukania zabezpieczono również wagę.

REKLAMA

Mężczyzna posiadał blisko 150 porcji narkotyków. Został zatrzymany i w sprawie usłyszał już zarzuty.

Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za posiadanie narkotyków grozi do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat pozbawienia wolności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 grudnia 2017 08:19
`