Aktywna sobota z Decathlonem. Dużo atrakcji na Słonecznej Polanie

4 września 2021 11:14.

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Jak ćwiczyć na siłowni zewnętrznej, jak zapobiegać bólowi kręgosłupa, jak zwiększyć odporność i sprawność fizyczną? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się i, co najważniejsze – spróbować od godziny 14.00 na Słonecznej Polanie w Szczawnie Zdroju. Pogoda dopisuje, warto wybrać się i spędzić czas na świeżym powietrzu!

Decathlon wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i klubem Well Fintness zapraszają na aktywną sobotę. Już od wczesnego popołudnia na Słonecznej Polanie wspólnie z wykwalifikowanym instruktorem osteopatą będzie można poćwiczyć na przygotowanych przez Decathlon zestawach ćwiczeniowych – rowerze, eliptyku i bieżni. Co ważne – instruktor pokaże nie tylko jak ćwiczyć żeby uzyskać maksymalny efekt – pozbyć się bólu kręgosłupa, poprawić motorykę i zapobiegać skutkom chorób cywilizacyjnych. Podpowie też, co nie mniej ważne, jak nie nabawić się kontuzji podczas ćwiczeń.

– Jest takie hasło: – Sport może zastąpić wiele leków, żaden lek nie zastąpi sportu – powiedziała Alicja Kawa, szefowa szczawieńskiego Decathlonu, zachęcając do udziału w dzisiejszych zajęciach – Naszą ambicją jest poprawa zdrowia mieszkańców poprzez aktywność fizyczną. Stąd nasza współpraca z lokalnym MOSiR-em. Wierzymy, że najlepszą receptą na dobre samopoczucie jest sport!

REKLAMA

Dla wszystkich, którzy pojawią się dziś na Słonecznej Polanie firma Decathlon przygotowała darmowe zestawy naturalnych suplementów diety PURELLA. Do rozdysponowania jest kilkaset kilkadziesiąt takich zestawów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 4 września 2021 11:14
`