Dodano: 28 września 2023 19:09

Adrian Kostera przedłuża sezon rowerowy! Dolnośląski Cross Rowerowy powraca w październiku

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

Tematy: 


Dolnośląski Cross Rowerowy jesienią zawita do Wrocławia. Już 28 października z terenów Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki we Wrocławiu ruszy peleton na czele z Adrianem Kosterą. Tym razem na trzech malowniczych trasach rowerowych prowadzących z Wrocławia, przez Kąty Wrocławskie do Gminy Kobierzyce.

Pierwsza odsłona naszej imprezy, którą zorganizowaliśmy na otwarcie etapu rowerowego Wyzwania 365 Triathlon cieszyła się dużym zainteresowaniem, gromadząc na starcie komplet zawodników. Dlatego chcąc dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców, przenosimy się do Wrocławia– tłumaczy Wojciech Gęstwa, dyrektor Wyzwanie 365 Triathlon.

Jednym z założeń Dolnośląskiego Crossu Rowerowego jest przedłużenie sezonu dla fanów jednośladów.

REKLAMA

–Chcemy skorzystać z tego, że w tym roku pogoda jest dla nas bardziej łaskawa i maksymalnie to wykorzystać. Dodatkowo osoba Adriana Kostery i jego niesamowitego wyzwania jest dodatkowym magnesem dla osób, które zainspirowane jego projektem, zainteresują się rowerami i dołącza na jednej z przygotowanych przez nas tras– dodaje Gęstwa.

Tym razem organizatorzy przygotowali dla uczestników trzy trasy o długości odpowiednio 47 km, 67 km oraz 97 km dla najbardziej zainteresowanych. W odróżnieniu od pierwszej edycji, pętle nie są dedykowane dla rowerów szosowych. Natomiast posiadacze rowerów gravelowych, trekkingowych, crossowych, mtb czy również elektrycznych mogą spokojnie pokonać każdą z malowniczych tras.

Warto podkreślić, że najdłuższa trasa (97 km) poprowadzona jest po nowej pętli, na której już od listopada w ramach Wyzwania 365 Triathlon będzie jeździł Adrian Kostera. Będzie to zarazem premiera trzeciej i ostatniej pętli w drugim etapie projektu, który jest zarazem próba bicia rekordu Guinnessa w najdłuższym triathlonie na świecie.

Zapisy do udziału w Dolnośląskim Crossie Rowerowym już ruszyły i są dostępne na platformie Datasport. Podobnie jak przy pierwszej edycji liczba miejsc jest ograniczona. Tym razem została ona minimalnie zwiększona. Zmieniły się też progi cenowe. Do 8 października opłata wpisowa wynosi 25 zł dorośli oraz 10 zł dzieci, natomiast po tym terminie wzrośnie odpowiednio do 35 i 15 zł, natomiast w tygodniu poprzedzającym całą imprezą ceny pakietów będą na poziomie 45 i 25 zł. Dodatkowo w odpowiedzi na pytania uczestników pierwszej edycji wprowadziliśmy również pakiety rodzinne w dwóch wariantach cenowych.

Oprócz atrakcji rowerowych na wszystkich gości czeka bardzo dużo atrakcji, tradycyjnie przygotowanych przez naszych partnerów. Będziecie mogli spędzić miło czas w rytm dobrej muzyki, skorzystać z wiedzy ekspertów oraz trenerów, a na najmłodszych tradycyjnie już czekać będzie masa atrakcji z dmuchańcami i animacjami.

Dolnośląski Cross Rowerowy to idealna okazja dla miłośników aktywności fizycznej, którzy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu, odkrywać piękno Dolnego Śląska i zainspirować się sportowymi wyzwaniami Adriana Kostery. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wszystkie informacje na bieżąco są dostępne na profilu wydarzenia w serwisie Facebook -> https://www.facebook.com/events/154397771069119

 

Dolnośląski Cross Rowerowy Wrocław
Data – 28.10.2023

Miejsce – ul. Kwiatkowskiego 4, Wrocław.

Pakiety startowe:

Do 8.10.2023 -> osoba dorosła 25 zł, osoba niepełnoletnia 10 zł.

Od 9.10.2023 do 22.10.2023 -> osoba dorosła 35 zł, osoba niepełnoletnia 15 zł

Od 23.10.2023 -> osoba dorosła 45 zł, osoba niepełnoletnia 25 zł

Rodzinne pakiety startowe:

2 dorosłych + dziecko – 50 zł

2 dorosłych + dwoje dzieci – 60 zł

Zapisy -> https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8562

fot. użyczone

fot. użyczone

fot. użyczone

fot. użyczone

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także