

W sumie korki na dolnośląskim odcinku A4 ze Zgorzelca w kierunku Wrocławia mają już ponad dwadzieścia kilometrów. Autostrada korkuje się w pięciu miejscach, o czym informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Na dolnośląskim odcinku A4 ze Zgorzelca do Wrocławia nie ma w tej chwili żadnych wypadków – informuje Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Korki to efekt większego natężenia ruchu. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w pięciu miejscach.
Siedem kilometrów ma korek między węzłami Bolesławiec i LSSE Obszar Krzywa. Dwa kilometry korek pomiędzy węzłem Chojnów i węzłem Lubiatów.
W sześciokilometrowym zatorze utknęli kierowcy między węzłami Legnica Południe i Legnickie Pole. O kilometr krótszy jest zator między Wądrożem Wielkim a Gościsławem. Blisko trzy kilometry ma zator między węzłami Gościsław i Kostomłoty.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Mieroszów. Gmina mówi „dość podwyżkom!” i rezygnuje ze współpracy komunikacyjnej z Wałbrzychem
Dachowanie na ul. Andersa w Wałbrzychu. Auto uszkodziło jeszcze dwa zaparkowane samochody
Pożar instalacji windy w wieżowcu na Podzamczu. Na miejscu interweniowały służby
Jubileuszowy Festiwal Piwa i Sera w Twierdzy Srebrna Góra. Miłośnicy rzemieślniczych produktów opanuja twierdzę
Szpital w Wałbrzychu modernizuje sieć i kupuje sprzęt za miliony z KPO
Wałbrzych. Samochód uderzył w budynek na ulicy Wrocławskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Rowerzystka potrącona na przejeździe dla rowerów. Utrudnienia na al. Podwale
Zmiana pasa zakończyła się kolizją. Kierowca ciężarówki ukarany mandatem
Srebrna Góra. Chcą udostępnić średniowieczną kopalnię srebra turystom. Jej odkopanie było łatwiejsze niż procedury administracyjne
Kontrole taksówek na aplikację w Wałbrzychu. Ponad 150 sprawdzonych pojazdów i zatrzymana osoba poszukiwana