REKLAMA
REKLAMA
Rekama - Nauka Jazdy Krzysztof Machowski

Kolejne klasy na zdalnym nauczaniu. Na lekcjach nie ma nawet połowy uczniów

3 listopada 2021 09:47. Szkoła. Fot. ilustracyjna. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


REKLAMA

Do czwartku uczniowie dwóch klas szkoły podstawowej nr 15 z Piaskowej Góry będą uczyli się zdalnie. Prośbę o odsunięcie kolejnych trzech klas dyrekcja placówki skierowała do wałbrzyskiego Sanepidu. W tej chwili, w Wałbrzychu, na zdalnym nauczaniu przebywają uczniowie klas z czterech szkół. Wczoraj w domach pozostały dzieci z klasy ze szkoły podstawowej w Szczawnie-Zdroju.

– Decyzję w sprawie rozpoczęcia zdalnego nauczania podejmuje Sanepid na wniosek dyrektora szkoły – wyjaśnia Sylwia Bielawska, wiceprezydent Wałbrzycha.

REKLAMA

Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości

bcu-mechatronika.pl

Z dnia na dzień rośnie absencja dzieci. W wielu klasach na zajęciach nie ma nawet połowy uczniów.

REKLAMA

– Z jednej strony to dobry znak, bo znaczy, że rodzice podchodzą poważnie do zaleceń sanitarnych i w przypadku pojawienia się oznak przeziębienia zatrzymują ucznia w domu. Niewiemy jednak jaka część z tych dzieci jest po prostu przeziębiona, a jaka zakażona SarsCov2. – dodaje wiceprezydent Bielawska

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 listopada 2021 09:47

Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
`