Dodano: 11 czerwca 2021 14:18
Nie żyje 3-latek. Ten mężczyzna miał spowodować śmiertelny wypadek. Widziałeś go? Zgłoś się do policji
Wizerunek poszukiwanego 25-latka opublikowała policja w Zgorzelcu. Dominik Hutnik miał spowodować śmiertelny wypadek, do którego doszło w minioną niedzielę w miejscowości Koźmin. W wypadku zginęło 3-letnie dziecko.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów 47 87 322 00 lub 112.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w minioną niedzielę na trasie z Bogatyni do Zgorzelca.
W wypadku zginął trzyletni chłopiec. Jego rodzice – matka i ojciec – zostali ciężko ranni. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Poszukiwany Dominik Hutnik miał być sprawcą wypadku. Uciekł z miejsca wypadku. W aucie, którym miał kierować poszukiwany został tylko pasażer.
Dziś za mężczyzną wydano list gończy. Policja przypomina dodatkowo, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara do 5 lat więzienia. Mundurowi zapewniają jednocześnie anonimowość każdej osobie, która pomoże w ustaleniu miejsca pobytu 25-latka.
Zobacz także
- Festyn na lodowisku w Jedlinie-Zdroju. O bezpieczeństwie i dobrej zabawie
- Czy w Sejmie można się zgubić? Co z pieniędzmi z KPO dla Wałbrzycha? O tym w rozmowie z posłanką Sylwią Bielawską
- Boguszów-Gorce. Stok i wyciąg czynne całe ferie
- Taki widok w centrum Wałbrzycha. Do kolizji doszło w piątek
- Jedlina-Zdrój. Dwie atrakcje w cenie jednej. 20 złotych za lodowisko i zjazd na torze saneczkowym
- Jedlina-Zdrój oficjalnie z OSP. Jednostka została zarejestrowana
Najczęściej czytane
- Nowa sieć fast food w Wałbrzychu. Szykuje się konkurencja dla znanych marek
- Czarne chmury nad kursami autobusów do Szczawna-Zdroju czy Głuszycy. Wałbrzych nie będzie do nich dopłacał
- Tylko 10 zł za przejazd. MobilGO tańsza alternatywa dla taksówek w Wałbrzychu
- Wałbrzych. Wodorowa rewolucja z problemami. Miasto prawdopodobnie unieważni przetarg na dostawę paliwa
- Tylko jedna firma chce sprzedawać wodór Wałbrzychowi. Tanio nie jest