

Do godziny czternastej zamknięty będzie fragment ulicy Niepodległości od skrzyżowania z Kaszubską do skrzyżowania Sikorskiego. To remontowany odcinek, na którym dziś wykonawca zaplanował układanie warstwy ścieralnej masy bitumicznej. Droga przez najbliższe godziny będzie całkowicie zamknięta dla ruchu samochodowego.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
O utrudnieniach mieszkańcy zostali poinformowani już wczoraj. Komunikacja miejska zostanie skierowana na objazdy przez ulicę Sikorskiego i Kaszubską. Nie będzie czynny przystanek w kierunku placu Grunwaldzkiego za skrzyżowaniem ulicy Niepodległości z ulicy Sikorskiego. Tymczasowy przystanek utworzono za skrzyżowaniem ulic Niepodległości z Kaszubską.
Remont drogi wraz z całą infrastrukturą kosztuje ponad dwa miliony dwieście tysięcy złotych. Droga w tym miejscu nie była remontowana od kilkudziesięciu lat.
Prace obejmują ponad dwustumetrowy odcinek.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Mieroszów. Gmina mówi „dość podwyżkom!” i rezygnuje ze współpracy komunikacyjnej z Wałbrzychem
Dachowanie na ul. Andersa w Wałbrzychu. Auto uszkodziło jeszcze dwa zaparkowane samochody
Pożar instalacji windy w wieżowcu na Podzamczu. Na miejscu interweniowały służby
Jubileuszowy Festiwal Piwa i Sera w Twierdzy Srebrna Góra. Miłośnicy rzemieślniczych produktów opanuja twierdzę
Szpital w Wałbrzychu modernizuje sieć i kupuje sprzęt za miliony z KPO
Wałbrzych. Samochód uderzył w budynek na ulicy Wrocławskiej. Jedna osoba trafiła do szpitala
Rowerzystka potrącona na przejeździe dla rowerów. Utrudnienia na al. Podwale
Zmiana pasa zakończyła się kolizją. Kierowca ciężarówki ukarany mandatem
Srebrna Góra. Chcą udostępnić średniowieczną kopalnię srebra turystom. Jej odkopanie było łatwiejsze niż procedury administracyjne
Kontrole taksówek na aplikację w Wałbrzychu. Ponad 150 sprawdzonych pojazdów i zatrzymana osoba poszukiwana