Dodano: 23 marca 2021 11:20
Policjanci zlikwidowali plantację konopi w jednym z domów na terenie powiatu wałbrzyskiego. Uprawa liczyła ponad sto krzewów
Tematy: dolnośląskie dolny śląsk plantacja marihuany policja Wałbrzych
W sprawie zatrzymano 55-latka, mieszkańca powiatu legnickiego. W wynajmowanym na terenie powiatu wałbrzyskiego domu znaleziono 101 krzewów konopi indyjskiej i ponad półtora kilograma marihuany. Zatrzymanemu grozi nawet dziesięć lat więzienia.
Akcję policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i mundurowi z pionu dochodzeniowo-śledczego przeprowadzili w miniony piątek. Z informacji, do których dotarli policjanci wynikało, że 55-latek na terenie powiatu wałbrzyskiego może uprawiać konopie indyjskie i posiada znaczną ilość marihuany.
W trakcie przeszukania domu wynajmowanego przez mieszkańca powiatu legnickiego znaleziono dużą plantację i półtora kilograma suszu roślinnego. Plantacja była profesjonalnie oświetlona, posiadała wentylatory i namioty.
Mundurowi rozebrali całą konstrukcję. Łącznie zabezpieczono 101 krzewów konopi indyjskiej i ponad osiem tysięcy porcji handlowych marihuany.
Mężczyzna usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- W tym roku miała ruszyć budowa zbiornika przeciwpowodziowego koło Świdnicy. Nie powstała nawet koncepcja
- Wałbrzych. Oficjalna data otwarcia Muzeum Tygiel
- Wałbrzych. Pielęgniarki do krwiodawstwa potrzebne od zaraz
- Awaria w Głuszycy. Prace na sieci w Wałbrzychu. Tu mogą być problemy z wodą
- Wielkie emocje w Świebodzicach. Podniebne akrobacje i gwiazda światowego formatu na lotnisku
- Poważny wypadek koło Ząbkowic Śląskich. Autem kierował 22-latek bez prawa jazdy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania








