REKLAMA
REKLAMA

Szokujące zeznania matki wyrzuconego w krzaki noworodka

21 lutego 2018 15:47. Policjant oraz kobieta podejrzana o porzucenie noworodka w krzakach przy ulicy Niepodległości w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


REKLAMA

28-letnia Daria P., która dwa dni temu wyrzuciła w krzaki zwłoki nowo narodzonego dziecka zeznała, że nie wiedziała, że jest w ciąży. Według przedstawionej przez kobietę wersji w niedzielę wieczorem udała się za potrzebą. Wtedy też miała urodzić martwe dziecko. Pozostając w szoku poporodowym wyniosła martwy płód na dwór i porzuciła w rosnących przy domu krzakach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobiecie postawiony został zarzut zbezczeszczenia zwłok. Zastosowano wobec niej dozór policyjny. Grozi jej do 2 lat więzienia. Jej partner, 46-letni mężczyzna, który miał o całym zajściu nie wiedzieć, został oczyszczony z zarzutów i zwolniony do domu.

REKLAMA

Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości

bcu-mechatronika.pl

Ciało noworodka zostało znalezione przez przypadkowego mężczyznę spacerującego z psem. Sekcja zwłok wykazała, że dziecko urodziło się już martwe oraz, że nie użyto wobec noworodka siły i przemocy fizycznej. Odpowiedź o przyczynę śmierci dziecka dadzą badania histopatologiczne i toksykologiczne.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 21 lutego 2018 15:47

Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
`