REKLAMA
REKLAMA

Dodano: 14 września 2025 19:50

Tragiczny bilans wypadku pod Strzegomiem. 5 osób w szpitalu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


REKLAMA

Pięć osób trafiło do szpitala po poważnym wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej między Jaworem a Strzegomiem. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn  zjechał z drogi i  uderzył w przydrożne drzewo.

Jak informuje portal Świdnica24.pl, do zdarzenia doszło około godziny 16:00, tuż za miejscowością Niedaszów. W pojeździe podróżowało pięć dorosłych osób. W wyniku zderzenia wszyscy odnieśli ciężkie obrażenia. Cztery osoby ewakuowali świadkowie, którzy udzielili im pierwszej pomocy. Kierowca był uwięziony we wraku, z którego uwolnili go strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

REKLAMA

Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości

bcu-mechatronika.pl

Na miejsce skierowano sześć zastępów straży pożarnej, cztery karetki pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zabezpieczyli pojazd i przygotowali lądowisko dla śmigłowca, który przetransportował jednego z poszkodowanych do szpitala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze

fot. użyczone OSP KSRG Marcinowice – powiat jaworski

fot. użyczone OSP KSRG Marcinowice – powiat jaworski

fot. użyczone OSP KSRG Marcinowice – powiat jaworski

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:

PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →

Zobacz także