Punkty PFRON w terenie - powiat wałbrzyski

Dodano: 10 kwietnia 2025 16:01

Dzieci z Gaju chcą skoczni do skoku w dal. Rodzice rozpoczęli zbiórkę

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


W wałbrzyskiej dzielnicy Gaj ruszyła inicjatywa, której celem jest budowa skoczni do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Pomysł narodził się z potrzeby dzieci, które coraz chętniej uprawiają sport, ale nie mają odpowiedniej infrastruktury. W odpowiedzi na ich marzenia Rada Rodziców szkoły rozpoczęła zbiórkę środków na ten cel.

– Naszym marzeniem jest stworzenie warunków do organizacji zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży. Brakuje nam jednak podstawowej infrastruktury, takiej jak skocznia w dal – mówią przedstawiciele Rady Rodziców. – Wierzymy, że dzięki wsparciu ludzi o dobrym sercu uda się zrealizować ten cel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rodzice podkreślają, że celem całego przedsięwzięcia jest nie tylko budowa skoczni, ale przede wszystkim propagowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci. Każda złotówka ma znaczenie.

REKLAMA

Link do zbiórki:

https://pomagam.pl/cya4dw 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także