Tematy: atak nożem walim
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Co najmniej jedna osoba jest poważnie ranna w wyniku bijatyki, do jakiej doszło w sobotę po południu w okolicach dawnego dworca kolejowego w Walimiu – to pierwsze, nieoficjalne ustalenia naszego reportera. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Do bójki miało dojść pomiędzy co najmniej dwiema osobami w okolicach ulicy Piastowskiej. Okoliczności w tej chwili nie są znane. W ruch poszedł nóż. Jedna z osób została bardzo poważnie ranna. Na miejsce zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Według informacji uzyskanych od świadków zdarzenia sprawca miał się oddalić z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję.
Do sprawy będziemy wracać.
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.