Dodano: 9 grudnia 2024 16:42
Lodowisko w Jedlinie-Zdroju otwarte na nowy sezon
Tematy: Jedlina-Zdrój lodowisko
Sezon łyżwiarski w Jedlinie-Zdroju rozpoczął się w sobotę od uroczystego otwarcia lodowiska w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Active Jedlina. Uroczystość zgromadziła mieszkańców i gości, a lód po raz pierwszy w tym sezonie przyjął łyżwiarzy.
Do św. Mikołaja, który był gościem specjalnym wydarzenia, ustawiła się długa kolejka dzieci. Mikołaj rozdawał prezenty, a Grinch także wziął udział w otwarciu lodowiska.
– Magia zawitała do Jedliny-Zdroju. Wraz z nią Grinch, Mikołaj oraz pomocnicy Mikołaja. Oczekiwanie na Mikołaja było pełne emocji. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie. Dzieciom oraz dorosłym – sprawiliście, że ten dzień stał się magicznym – napisali na stronie Facebook radni klubu Jedlina to my – mieszkańcy.
Lodowisko stało się główną atrakcją wieczoru, przyciągając zarówno dzieci, jak i dorosłych. Punktem kulminacyjnym wydarzenia było uroczyste zapalenie światełek na choince przez Ilonę Bujalską, Burmistrz Jedliny-Zdroju. Wieczór zakończył się pokazem tańca z ogniem.
Lodowisko w Active Jedlina działa codziennie, oferując mieszkańcom i gościom możliwość jazdy na łyżwach. Obiekt jest otwarty od 13:00 do 20:00, a w weekendy i święta od 10:00 do 20:00. Między 15:00 a 16:00 zaplanowano przerwę techniczną. Dzięki specjalnej technologii lód utrzymuje się w dobrym stanie, co gwarantuje bezpieczną zabawę.
Jedlina-Zdrój zaprasza wszystkich miłośników łyżwiarstwa do korzystania z lodowiska przez cały sezon.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- W tym roku miała ruszyć budowa zbiornika przeciwpowodziowego koło Świdnicy. Nie powstała nawet koncepcja
- Wałbrzych. Oficjalna data otwarcia Muzeum Tygiel
- Wałbrzych. Pielęgniarki do krwiodawstwa potrzebne od zaraz
- Awaria w Głuszycy. Prace na sieci w Wałbrzychu. Tu mogą być problemy z wodą
- Wielkie emocje w Świebodzicach. Podniebne akrobacje i gwiazda światowego formatu na lotnisku
- Poważny wypadek koło Ząbkowic Śląskich. Autem kierował 22-latek bez prawa jazdy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania
















