Dodano: 1 grudnia 2023 08:18
Awanse w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Nominacje trafiły do ponad 20 funkcjonariuszy
Uroczysta zbiórka odbyła się wczoraj w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ulicy Mazowieckiej. Awanse wręczył komendant Krzysztof Lewandowski. – Ten dzień był okazją aby podziękować policjantom za ich służbę i zaangażowanie oraz za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego. Nie zabrakło również gratulacji dla awansowanych – informuje wałbrzyska policja.
Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości kom. Grzegorza Dymarskiego. Nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało łącznie 23 funkcjonariuszy – 3 w korpusie oficerów starszych, 5 w korpusie oficerów młodszych, 13 w korpusie aspirantów oraz 2 w korpusie podoficerów.
Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski pogratulował awansu policjantom, podziękował za pełną zaangażowania i poświęcenia codzienną służbę, jak również za profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Zobacz także
- Hulajnogi na ulicach Wałbrzycha. Policja apeluje o rozwagę i zapowiada kontrole
- Wałbrzych. Autobusy pod lupą policji. Ruszył stały punkt kontroli
- Nocna czołówka w Jedlinie-Zdroju. Sześć osób trafiło do szpitala
- Wałbrzych. Tragedia przy ulicy Batorego. Auto najechało na 85-latka. Mężczyzna nie żyje
- Pomoc dla chorych dzieci okazałą się przykrywką. Służby rozbiły grupę, która wyłudziła blisko15 mln złotych
- Tego dnia mieszkańcy Wrocławia za darmo zwiedzą Zamek Książ. To nagroda za wysoką frekwencję
Najczęściej czytane
Po 25 latach pierwszy pociąg dojechał do Karpacza! Zobacz cały przejazd
Wałbrzych przegrywa z Wrocławiem bitwę na frekwencję. Zamek Książ za darmo dla mieszkańców dolnośląskiej stolicy
To nie był koniec wyburzeń Porcelany Krzysztof. Właśnie zrównano z ziemią kolejny budynek
To mieszkaniec Wałbrzycha uciekł policji w Bolkowie. Akcją na parkingu zajęłą się prokuratura
Bolków. Ranny policjant. Mundurowi próbowali zatrzymać agresywnego kierowcę