Dodano: 5 lipca 2023 11:25
Festiwal Piwa i Sera – uczta smaków w Twierdzy Srebrna Góra
Tematy: festiwal piwa i wina sponsorowany srebrna góra
VII Festiwal Piwa i Sera 15 lipca 2023. Ucztuj ze smakiem
15 lipca 2023 zapraszamy na najsmaczniejsze wydarzenie w całej Kotlinie Kłodzkiej. Po raz kolejny pragniemy Was zaprosić do Twierdzy Srebrna Góra VII edycję naszej flagowej imprezy – Festiwal Piwa i Sera, a wszystko po to by zaspokoić głód i pragnienie najwybitniejszych sympatyków piwa rzemieślniczego oraz serów regionalnych.
Jak co roku, w ten lipcowy dzień w srebrnogórskiej fortyfikacji, znajdą swe miejsce stoiska sześciu wyjątkowych rzemieślniczych browarów z całego Dolnego Śląska oraz sześciu najlepszych serowarów. Przy tej okazji doskonałe piwa i wyborne sery spotykają w harmonii smaków. Będzie można smakować, testować, próbować, a także zaopatrzyć się na później. Z całą pewnością znajdziecie smak, który trafi w Wasze gusta. A na żywo energiczne, zróżnicowane, radosne dźwięki wykonane przez świetnych muzyków będą towarzyszyć Wam przez cały wspaniały wieczór. Tańce pod chmurką są dozwolone, a nawet wskazane.
Dla wszystkich, którym siedzenie przy stole z jadłem to trochę za mało, przygotowane zostały konkursy z nagrodami, w których będą się mogli wykazać wszyscy chętni i odważni. A na najmłodszych uczestników będą czekać animatorzy z zabawami, które będą trwać przez całe popołudnie. W tym czasie rodzice, będą mogli oddać się kontemplacji widoków i spożywaniu ulubionych przekąsek i napitków.
Poniżej plan wydarzenia w skrócie:
- 16:00 – początek imprezy
- 16:00 -18:00 – warsztaty wypalania w drewnie, zabawy i animacje dla dzieci prowadzone przez nasz profesjonalny zespół,
- 18:00 – 24:00 – muzyka na żywo, tańce, konkursy i dobra zabawa
Całe wydarzenie odbywać się będzie w otoczeniu historycznych murów Srebrnogórskiej Twierdzy, w sprzyjającym górskim klimacie z widokiem na pasma Gór Swoich i Bardzkich.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Wstęp na Festiwal Piwa i Sera kosztuje jedynie 15 złotych.
Zalecamy zabranie ze sobą gotówki, ponieważ warunki górskie nie zawsze pozwalają na obsługę kart płatniczych i płatności elektronicznych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, które zachwyci każdego amatora dobrego jedzenia i piwa oraz wszystkich sympatyków fortyfikacji i dobrej zabawy.
Więcej szczegółów na stronie organizatora:
https://forty.pl/wydarzenia/festiwal-piwa-i-sera/
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.
Zobacz także
- W tym roku miała ruszyć budowa zbiornika przeciwpowodziowego koło Świdnicy. Nie powstała nawet koncepcja
- Wałbrzych. Oficjalna data otwarcia Muzeum Tygiel
- Wałbrzych. Pielęgniarki do krwiodawstwa potrzebne od zaraz
- Awaria w Głuszycy. Prace na sieci w Wałbrzychu. Tu mogą być problemy z wodą
- Wielkie emocje w Świebodzicach. Podniebne akrobacje i gwiazda światowego formatu na lotnisku
- Poważny wypadek koło Ząbkowic Śląskich. Autem kierował 22-latek bez prawa jazdy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania







