Dodano: 19 czerwca 2023 14:18
Basen w Świdnicy już działa. Pierwsi plażowicze weszli dziś w południe
Tematy: basen w świdnicy Świdnica
Na miłośników wodnej zabawy czekają dwa baseny rekreacyjne, basen sportowy, brodzik dla dzieci, wodny plac zabaw, zjeżdżalnie oraz jeszcze więcej zieleni. Wypoczywający na basenie będą mogli skorzystać z niedostępnego w poprzednim sezonie terenu przy stacji uzdatniania wody. Funkcjonować będzie wypożyczalnia leżaków, a głodni i spragnieni znajdą coś dla siebie w dwóch punktach gastronomicznych typu foodtruck i kawiarence.
Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Dostępne są platformy w częściach rekreacyjnych oraz mobilny podnośnik umożliwiający dostanie się do niecki sportowej. Dodatkowym wsparciem służyć będzie drużyna ratowników. Od pierwszych dni będzie można korzystać ze wszystkich wodnych atrakcji, w tym balonu, który w poprzednim sezonie długo był niedostępny.
Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu.
Branżowe Centrum Umiejętności stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
Do wszystkich gości basenu apelujemy o słuchanie i wykonywanie poleceń ratowników i obsługi basenu, a rodzicom przypominamy o obowiązku opieki nas swoimi pociechami.
Bilety można kupować w kasie głównej i w samoobsługowym biletomacie, które są usytuowane w strefie wejścia. Dostępny będzie również internetowy system zakupu biletówon-line.
Od poniedziałku, 19 czerwca czynny będzie basen letni przy ulicy Śląskiej. Przez pierwsze dni basen będzie czynny od 12.00. Od soboty, 24 czerwca obiekt funkcjonować będzie już w pełnym wymiarze – od 10.00 do 19.00.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- Samolot z Klaudią wylądował we Wrocławiu. Wałbrzyszanka jest już pod opieką wrocławskich lekarzy
- Ponad 3,3 mln zł dla Świebodzic. Miasto odnowi trzy podwórka
- Rowerzyści ponownie zawitają do Świebodzic. W niedzielę wyścig MTB
- Nowy sprzęt komputerowy trafił do szkół Powiatu Wałbrzyskiego
- Nowoczesne centrum kształcenia w Wałbrzychu. BCU stawia na mechatronikę i technologie przyszłości
- W Głuszycy ruszyła budowa nowego budynku mieszkalnego. Właśnie wmurowano kamień węgielny [FOTO]
Najczęściej czytane
Dwa lokale z powiatu wałbrzyskiego w przewodniku Michelin
Tragiczna końcówka maja na drogach powiatu wałbrzyskiego. Zginął motocyklista
Nowa marka w Wałbrzychu! Nowy salon BAIC już otwarty
Wałbrzyska policja żegna mł. asp. Pawła Konopkę. Policjant zginął w niedzielę w tragicznym wypadku
Dachowanie w Mieroszowie. Duże kłopoty kierowców na DK35

































