92-letnia kobieta zginęła pod kołami śmieciarki

20 września 2017 14:20. fot. ilustracyjna

Tematy: 


92-letnia kobieta zginęła pod kołami śmieciarki. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś przed południem na jednym z podwórek przy ulicy Pionierów w Wałbrzychu. – Kobieta prawdopodobnie nie usłyszała sygnału dźwiękowego wydawanego przez jadący tyłem samochód do wywozu śmieci, a kierowca nie widział znajdującej się za pojazdem kobiety, na którą najechał podczas wycofywania. – mówią świadkowie zdarzenia.

Z informacji uzyskanych od rzecznika wałbrzyskiej policji sierż. szt. Marcina Świeżego wiemy, że policja pod nadzorem prokuratora prowadzi czynności sprawdzające na miejscu zdarzenia. Kierowca ciężarówki został zatrzymany i  jeszcze dziś będzie przesłuchany.

Tymczasem Fundacja Eko Patrol Dolny Śląsk, od lat monitorująca działalność firmy Komunalnik, do której należał pojazd, poinformowała, że kilka tygodni temu zgłosiła Wojewódzkiemu Inspektoratowi Transportu Drogowego możliwość występowania nieprawidłowości w sposobie rozliczania czasu pracy przez kierowców pracujących dla firmy Komunalnik.

REKLAMA

Pismo Fundacji Eko Patrol do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Sprawie rzekomych nieprawidłowości w rozliczaniu czasu pracy kierowców firmie Komunalnik. Źródło; Fundacja Eko-Patrol

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 września 2017 14:20
`