8-latka podziękowała wałbrzyskim GOPR-owcom. Wzruszające chwile w Karłowie

10 września 2021 16:09. Źródło: Screen DDTVN

Tematy: 


8-letnia Zosia za pośrednictwem stacji TVN podziękowała ratownikom Sudeckiej Grupy GOPR za pomoc jakiej jej udzielili zimą na stoku narciarskim. Swoje podziękowania przekazała za pośrednictwem Filipa Hajzera i programu Dzień Dobry TVN

To była spora niespodzianka dla ratowników dyżurujących w stacji GOPR w Karłowie. Wizyty dziennikarzy spodziewali się, ale oficjalny powód, jaki podała ekipa, był zupełnie inny. Zamiast materiału o tym jak przygotować się na jesienne wędrówki w górach reporterzy wręczyli ratownikom upominki od 8-latki.

Niefortunny zdarzenie, po którym interweniować musieli ratownicy miało miejsce na jednym z sudeckich stoków zimą tego roku. W 8-letnią Zosię, która z rodzicami i starszym bratem jeździła na nartach wjechał inny narciarz. Dziewczynka ze złamaną nogą straciła przytomność.

REKLAMA

– Kiedy się ocknęłam, widziałam mamę, która bardzo mocno płacze. Tatę, który rozmawia z ratownikami. I mój brat Franek był bardzo smutny – opisywała dziewczynka w wiadomości

Razem z ekipą do bazy przyjechała Zosia z rodzicami. Osobiście podziękowała ratownikom i wręczając skromne upominki – branzoletki przyjaźni, jak sama je nazwała.

Źródło: Screen DDTVN

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 września 2021 16:09
`