5 urodziny Hotelu ibis Styles Wałbrzych

16 lutego 2018 11:21. Pracownicy wałbrzyskiego hotelu Ibis Styles. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Przez cały luty Hotel ibis Styles Wałbrzych świętuje swoje 5 urodziny. Przez pół dekady w hotelu gościło blisko 150 tysięcy osób niemal z całej Europy.

– Wśród gości zarówno biznesowych jak i turystycznych mamy są osoby, które wracają do nas niemal co tydzień i traktują nasz hotel jak swój drugi dom. – mówi Sandra Stuchły, dyrektor wałbrzyskiego Hotelu Ibis Styles – Nasi Goście są dla nas absolutnie najważniejsi – dodają nam sił i motywacji do pracy. Cieszą nas pozytywne opinie o hotelu jakie pojawiają się w internecie. 

5 lat to również czas ciężkiej pracy wszystkich działów Hotelu – począwszy od serca hotelu czyli  recepcji, poprzez pracowników housekeepingu, kucharzy, barmanów i kelnerów.

REKLAMA

– Wszyscy pracujemy na równych stanowiskach, a naszym celem jest najwyższej jakości obsługa i opieka nad pobytem gości w naszych „skromnych progach” . Personel hotelu to przede wszystkim osoby o dobrych sercach i najwyższych kompetencjach, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę i klimat w hotelu. – dodaje Sandra Stuchły

Wałbrzyski Ibis Styles współpracuje z wiodącymi na polskim oraz europejskim rynku firmami i biurami podróży. Na komercyjny sukces Hotelu ogromny wpływ ma przynależność do międzynarodowej sieci ACCOR, lecz bez wątpienia podstawą sukcesu jest budowanie nowych relacji biznesowych i wzmacnianie już istniejących. Pracownicy wałbrzyskiego Hotelu Ibis Styles dziękują wszystkim współpracownikom i kontrahentom, którzy od 5 lat niezmiennie darzą hotel zaufaniem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 16 lutego 2018 11:21
`