38-latek przyznał się do zabójstwa w Głuszycy. Trafił do aresztu

28 lutego 2019 15:56. Głuszyca ul. Grunwaldzka. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. W czasie przesłuchania przyznał się do winy. Trzy najbliższe miesiące spędzi decyzją w sądzie w areszcie. Do zabójstwa doszło w mieszkaniu 38-latka. To on wskazał miejsce, gdzie znajdują się zwłoki po tym, jak został zatrzymany w innej sprawie przez policjantów na Śląsku.

Mężczyznę w poniedziałek zatrzymali policjanci z Pyskowic na Śląsku. 38-latek na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Okazało się, że to właśnie na Śląsku próbował się ukryć po tym, jak w swoim mieszkaniu zabił innego mężczyznę.

W czasie przesłuchania miał wskazać swoje mieszkanie w Głuszycy. Policjanci, którzy pojawili się na miejscu potwierdzili makabryczne odkrycie. Zwłoki znaleziono w łazience jednego z mieszkań przy ulicy Grunwaldzkiej. Jak ustalił reporter Dziennika Wałbrzych, ciało leżało w mieszkaniu kilka dni. Do zbrodni doszło prawdopodobnie między 15 i 17 lutego w trakcie awantury. 38-latek uderzył swoją ofiarę siekierą w głowę. Zwłoki wraz z narzędziem zbrodni ukrył w łazience i uciekł.

REKLAMA

Ofiara to 49-letni Marek B. 38-latek przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 lutego 2019 15:56
`