Dodano: 17 listopada 2020 10:12

24-latek potrącony na krajowej „35”. Policja szuka świadków!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Policja z Wałbrzycha szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło piętnastego listopada w godzinach pomiędzy czwartą, a piątą trzydzieści na drodze krajowej numer 35 pomiędzy Mieroszowem a Golińskiem. To tam nieustalony do tej pory sprawca potrącił 24-letniego mężczyznę, kierowca nie udzielił rannemu pomocy i uciekł z miejsca wypadku.

Leżącego przy drodze 24-latka zauważyła przejeżdżająca po godzinie piątej trzydzieści krajową trzydziestką piątką mieszkanka powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. To świadków tego wypadku szuka policja.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zdarzeniu, jego przebiegu lub te, które przejeżdżały drogą, a mają zamontowane rejestratory w samochodzie proszone są o pilny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 10. Można też kontaktować się całodobowo z oficerem dyżurnym pod numerami telefonów 47 87 512 34 i 47 87 51 360 lub też przyjść osobiście do komendy przy ulicy Mazowieckiej 2 w Wałbrzychu.

REKLAMA

Wypadek na trasie z Mieroszowa do Golińska fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Wypadek na trasie z Mieroszowa do Golińska fot. użyczone / Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także