Dodano: 16 lipca 2021 15:42

20 tysięcy nagrody od policji za wskazanie mordercy. Żywego lub martwego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


20 tysięcy złotych nagrody za wskazanie miejsca pobytu Jacka Jaworka lub jego zwłok przeznaczył komendant śląskiej policji – napisano na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. – To zdarzenie absolutnie bez precedensu. Nie przypominamy sobie takiego oficjalnego komunikatu w czasie naszej pracy w policji –  powiedzieli naszemu reporterowi policjanci z wieloletnim stażem.

Policja w Katowicach poszukuje  Jacka Jaworka, któremu postawiono zarzuty potrójnego zabójstwa. Do tragedii doszło 10 lipca w miejscowości Borowce k. Częstochowy. W domu jednorodzinnym znaleziono ciała małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Ofiary zostały zastrzelone. Ustalenia śledczych wskazują, że sprawcą zbrodni jest Jacek Jaworek. Tuż po zabójstwie mężczyzna uciekł, a prokuratura wystawiła za nim list gończy.

Mężczyzna ma około 50 lat, jest barczysty, na ramieniu ma narośl o średnicy ok. 5 cm. Może być uzbrojony, z pewnością jest bardzo niebezpieczny. Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.  Jednocześnie policjanci przypominają, że ukrywanie lub pomoc w ukryciu osoby poszukiwanej jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

REKLAMA

Źródło: screen Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

Fot. źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także