Dodano: 3 listopada 2023 10:32
18-latek przysnął za kierownicą. Jego samochód dachował
Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj nad ranem w Borównie. Samochód 18-latka dachował. Jak informuje policja, ani jemu, ani jadącej z nim pasażerce nic się nie stało. Sprawca został ukarany mandatem.
– Zgłoszenie o kolizji drogowej na głównej drodze z Kamiennej Góry do Wałbrzycha policjanci ruchu drogowego otrzymali 2 listopada po godzinie 5:00. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 18-letni kierujący samochodem osobowym w pewnym momencie stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem i doprowadził do jego dachowania na drodze – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Młody mężczyzna był trzeźwy. Przyznał jednak policjantom, że przysnął za kierownicą. Ostatecznie kierowca dostał mandat w wysokości dwóch tysięcy złotych. Policjanci zatrzymali także dowód rejestracyjny samochodu za uszkodzenia.

Zobacz także
- Explore Wałbrzych działa już miesiąc. Mieszkańcy i turyści chętnie tu zaglądają
- Czesi palą dziś czarownice. Ogniska, tańce i czarodziejski klimat w całym kraju
- Majówka w Jedlinie-Zdroju. Cztery dni wydarzeń dla mieszkańców i gości
- Majówka w Głuszycy. Trzy dni wspólnego świętowania
- Maj w SZANIAWSKX – przebojowe spektakle i premiera o historii Waldenburga
- Dolny Śląsk to dziś infrastrukturalne serce Europy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Bus uderzył w przyczepkę na obwodnicy. Utrudnienia na pasie w kierunku centrum
Majówka w Jedlinie-Zdroju. Cztery dni wydarzeń dla mieszkańców i gości
Wałbrzych. Otwarto najnowocześniejszą halę wspinaczkową w tej części regionu
Explore Wałbrzych działa już miesiąc. Mieszkańcy i turyści chętnie tu zaglądają
Czterolatek sam przy ruchliwej drodze. Zareagował policyjny patrol