100-latka z Nowego Julianowa

1 marca 2018 13:43. fot. źródło: UG Walim

Tematy: 


Piękny jubileusz obchodziła mieszkanka Nowego Julianowa, pani Bronisława Gibron. 24 lutego 2018 przekroczyła okrągłe 100 lat.

Z tej okazji jubilatkę w imieniu władz samorządowych odwiedzili: wójt gminy Walim Adam Hausman i sekretarz gminy Aleksandra Ignaszak. Życząc wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu przekazali na ręce Pani Stanisławy list gratulacyjny, bukiet kwiatów, urodzinowy tort oraz oficjalne życzenia od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego i  Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka.

Do urodzinowych życzeń dołączył się także Kierownik Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wałbrzychu Bartłomiej Grzegorczyk, który wręczył list gratulacyjny z wiadomością o przyznaniu świadczenia honorowego.

REKLAMA

Pani Bronisława urodziła się w Kownie na Litwie, gdzie spędziła swoją młodość. Tam też ukończyła szkołę średnią. W 1957 roku wraz z rodziną przyjechała do Polski i zamieszkała w Nowym Julianowie. Wraz z mężem wychowała 3 dzieci, jednocześnie prowadząc gospodarstwo rolne. Wielką pasją Pani Bronisławy jest czytanie, na bieżąco śledzi bieżące wydarzenia. Pani Bronisława doczekała się 4 wnucząt i 4 prawnucząt. Wraz z córką, wnukiem i jego żoną nadal mieszka w Nowym Julianowie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 marca 2018 13:43
`