10 mln wyświetleń! Dziennik Wałbrzych wiarygodnym źródłem informacji. Dziękujemy!

25 grudnia 2018 20:46. Jacek Zych - redaktor naczelny Dziennika Wałbrzych. Fot. / Samowyzwalacz

Tematy: 


Nie będzie żadnej imprezy, nie będzie świętowania. Za zaufanie, którym obdarowaliście nas Wy, nasi czytelnicy, po prostu dziękujemy i obiecujemy dalszą, rzetelną pracę przy informowaniu o najważniejszych wydarzeniach w regionie. Cieszymy się z rosnącej popularności Dziennika Wałbrzych, który jest zauważany jako wiarygodne źródło informacji także przez ogólnopolskie media. Praca jest naszą pasją, a rosnąca liczba czytelników najlepszą nagrodą za to co robimy.

Dziennik Wałbrzych powstał ponad trzy lata temu. Po części z pasji, po części z chęci pokazania, że Wałbrzych zasługuje na wiarygodne źródło informacji. Od tego czasu stawiamy przede wszystkim na jakość.

– Ideą, która przyświecała nam trzy i pół roku temu, kiedy zaczynaliśmy przygodę z Dziennikiem, była wiara w niesłabnący popyt na dobrą fotografię prasową. – Jacek Zych, redaktor naczelny Dziennika – Tych 10 milionów odsłon jest świetnym potwierdzeniem, że ten gatunek fotografii wciąż budzi ogromne zainteresowanie. Jeśli dołożymy do tego konsekwencję w doborze tematów, rzetelność, schludną i nowoczesną formę, w jakiej je pokazujemy, a przede wszystkim szybkość w przekazywaniu informacji – to tych 10 milionów odsłon traktujemy po prostu jako dobry start w walce o wiele szersze zasięgi.

REKLAMA

Jako lokalne medium jesteśmy także zauważani przez ogólnopolskie media, które chętnie i często cytują informacje prezentowane na naszych łamach.

– Dziennik Wałbrzych to dla mnie doskonałe źródło wiedzy o wydarzeniach z regionu wałbrzyskiego, ale nie tylko. – powiedziała Agata Dzikowska z wrocławskich Faktów TVP – To ciekawi ludzie, to historie o miejscach i czasach dawno zapomnianych a tworzących tożsamość tej części województwa. W Faktach o Poranku to nasz partner gdy sięgam do lokalnych portali internetowych.

Niektóre cytaty Dziennika pojawiające się w ogólnopolskich mediach. Źródło: Internet

To Wy, nasi czytelnicy jesteście jednak dla nas najważniejsi, dlatego w nowym roku zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać nasz portal. Pojawią się nowe, być może zaskakujące i intrygujące projekty. Nie zabraknie oczywiście wiarygodnych i bieżących relacji z wydarzeń w Wałbrzychu i regionie.

Zapraszamy także do współtworzenia naszego portalu. Jeżeli jesteście świadkami ważnego wydarzenia, chcecie podzielić się z nami tym co Waszym zdaniem zasługuje na uwagę, nasz adres redakcja@dziennik.walbrzych.pl jest do Waszej dyspozycji. Jesteśmy także na FB i na TT. Zapraszamy do śledzenia naszych profili.

Raport odsłon w całej działaności Dziennika. Źródło: Google Analytics

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 grudnia 2018 20:46
`