1 maja na wesoło – zapraszamy na kolorowy pochód do Srebrnej Góry

27 kwietnia 2018 13:29. Pierwszomajowy Pochód w Strebrnej Górze. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


1 Maja w Srebrnej Górze – która tego dnia zamienia się w Zjednoczoną Rewolucyjną Republikę Srebrnogórską, jak co roku obchodzony będzie na wesoło i z pompą. Tradycyjnie już z przełęczy do miasteczka zejdzie pochód pierwszomajowy prowadzony przez górniczą orkiestrę dętą, z udziałem regimentu srebrnogórskiego oraz tłumu wesołych, poprzebieranych przyjaciół i miłośników reaktywowanej na ten jeden, szczególny dzień w roku, Zjednoczonej Rewolucyjnej Republiki Srebrnogórskiej.

W programie poza pochodem 1-majowym przewidziano zabawy dla dzieci, występy szczudlarzy, teatr ognia, mażoretki, rockowy koncert orkiestry dętej, dla uczestników pochodu pamiątkowa legitymacja Zjednoczonej Rewolucyjnej Republiki Srebrnogórskiej i wiele wiele innych atrakcji.

W tym roku na scenie wystąpi m.in. Wanda i Banda z hitem „Hi Fi Superstar” czy Mike i Epicentrum, który występował w programie Must Be The Music. Nie zbraknie też lokalnych artystów jak Wesołe Nutki z Mąkolna, Borowianki z Przedborowej czy teatr Prawdziwy z Bielawy, który zaprezentuje program przepełniony ogniem, dalsza część imprezy to DISCO w klimacie The Strongest Easten Sprint. Początek imprezy o godzinie 13, pochód z przełęczy Srebrnej rusza o godzinie 15. Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznego pochodu.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 kwietnia 2018 13:29
`