WOK-owy rozkład jazdy na weekend

10 marca 2017. Uroczyste otwarcie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury i Filii Biblioteki pod Atlentami w budynku na ulicy Broniewskiego Wałbrzych, 10.03.2017. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Oficjalne otwarcie budynku już za nami, ale to nie koniec atrakcji. Dziś przed nami przed nami jeszcze spotkanie z Tomaszem Raczkiem oraz kolejne dwa dni wypełnione po brzegi programem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

10.03, piątek

17.00 – spotkanie autorskie z Tomaszem Raczkiem *

11.03, sobota

11.00 – 13.00 warsztaty taneczne: Marta Mościcka, Gosia Gietler
11.00 – 18.00 Szalony Bibliotekarz Cyryl zaprasza, Kiermasz książki, Książka na dzień dobry (dzieci do lat 7)
11.00 – 14.00 zabawy dla dzieci
12.00 – 13.00 „Sowa mądra głowa” – warsztaty artystyczne dla najmłodszych
13.00 – 14.00 „Baśniowa Piaskowa Góra” – warsztaty literackie dla dzieci
13.00 – 14.00 pokazy taneczne
13.00 – 14.00 angielski z muzyką
14.00 – 15.30 warsztaty z podróżnikiem Robertem Maciągiem (młodzież)
15.30 – 17.30 warsztaty plastyczne
16.00 – 17.30 warsztaty kuglarskie
18.00 – 19.00 koncert Bovska „Kaktus” *
ok. 19.00 pokaz Grupy Ognia Impuls (przed budynkiem)

12.03, niedziela

11.00 – 12.00 przedszkole taneczne
11.00 – 12.00 zumba dla dorosłych
11.00 – 12.00 warsztaty wokalne
11.00 – 13.00 teatr cieni
12.00 – 13.00 koncert grupy Aperto
12.00 – 13.00 „Z Alicją w Krainie Czarów” – teatrzyk kamishibai
12.00 – 14.00 warsztaty folklorystyczne
12.30 – 14.00 warsztaty kuglarskie
13.00 – 14.00 inauguracja Klubu Młodych Mam – prezentacja serii książek edukacyjnych dla najmłodszych
14.00 -15.00 „Po drugiej stronie lustra” – warsztaty literackie i zabawy twórcze
13.00 – 15.00 warsztaty plastyczne dla dzieci
15.00 – 17.00 gry planszowe dla dzieci
15.00 – 16.30 film „Alicja po drugiej stronie lustra”
16.30 – 18.00 herbatka u Kapelusznika – teatr Żarówka
16.00 – 18.00 Galeria Gadających Obrazów
maraton filmowy

Do korzystania ze zbiorów bibliotecznych zapraszamy od 11.03.2017 r.
* Bovska – bitety 30 zł do nabycia w WOK Piaskowa Góra

Komentarze

Dodano: 10 marca 2017
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015